titan jel fiyatı

Titan Jel Kullanımı

Öncelikle bir çok farklı site içerisinde Titan Jel Gold kullanımı hakkında çeşitli bilgiler verilmektedir. Oldukça farklı ve zor kullanımların olduğunu üzülerek görmekteyiz. Oysa ki Titan Jel kullanımı oldukça kolaydır. Bu sayfa içerisinde Titan Jel ve yanında hediye olarak gönderdiğimiz 219 TL değerindeki penis pompasının en doğru ve kolay kullanım talimatlarını bulabilirsiniz.

Kremin kullanımı ile ilgili daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için 905365683014 numaralı müşteri hizmetlerimizi hemen arayabilirsiniz.

titan jel kullanımı

Titan Jel Nasıl Kullanılır?

Bazı sitelerde yer alan kullanmadan önce sıcak havlu ile masaj yapma gibi teknikleri unutmanızı rica ediyoruz.

Titan Jel’den daha iyi etki görebilmek için öncelikle penis üzerindeki gözeneklerin iyice açılarak, kremin iç kısıma daha iyi emilmesi sağlanmalıdır. Bunun için kullanmadan önce ıslak mendil ile penisin sap kısmını tamamen temizleyiniz.

Temizleme işlemi bittikten sonra, nohut tanesi büyüklüğünde (ortalama 1,5 ML) Titan Jel’i penis üzerine sıkınız. Sıktığınız jeli penisin sap kısmına baştan sona masaj yaparak yediriniz.

Emilim tamamen bitince masaj yapmayı bırakabilirsiniz. Jel penis üzerinden iç kısma doğru tamamen emileceğinden dolayı, kullanımdan sonra penisin yıkanmasına gerek yoktur.

Cinsel ilişkiye girildiğinde krem penis tarafından dışarıya atılabileceğinden dolayı, ilişki günlerinizde kremi ilişkiden sonra kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

Titan Jel’i günde 1 sefer sabah veya akşam kullanabilirsiniz. Üretici Rus firmasının tavsiyesi, geceleri yatmadan hemen önce kullanmanız şeklindedir.

Bir çok müşterimizin bize yönelttiği bir konuya da açıklama getirelim. Titan Jel’i kullandığınız 3 ay boyunca cinsel ilişkiye girmenizde hiç bir sakınca yoktur. Zarardan ziyade cinsel ilişki antrenman mahiyetinde olacağından dolayı daha da faydalı olacaktır.

Penis Pompası Kullanımı

Titan Gold Gel, penis pompası ile birlikte düzenli olarak kullanıldığı zaman daha iyi performans gösterebilmektedir. Müşterilerimizin hedeflerine daha kolay ulaşması açısından 3 ay kullanmalık 3 kutu Titan Jel satın aldıkları zaman yanında 219 TL değerinde satışta olan penis pompasını da hediye etmekteyiz.

Penis pompasını kullanmasanız da Titan Jel’den etki görebilirsiniz. Fakat daha kısa süre içerisinde, daha iyi sonuçlar elde edebilmeniz açısından penis pompası ile birlikte kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Penis pompası kullanımı ile ilgili gerekli bilgi, pompanın içerisinde yer alan kullanım kılavuzu içerisinde Türkçe olarak yer almaktadır. Yine aklınıza takılan konular olursa müşteri hizmetlerimizi çekinmeden 7/24 arayarak sorabilir veya canlı destek sistemimiz üzerinden danışabilirsiniz.

Penis pompasını 2 günde 1 defa 5 dakika kullanmanız yeterli olacaktır. Önce pompayı kullanıp, akabinde Titan Jel Gold’u masaj yaparak tavsiye edildiği gibi uygulayabilirsiniz.