titan jel fiyatı

PENİXL PENİS BÜYÜTÜCÜ SERUM

En etkili penis büyütücü Penixl serum, Brezilya Sarı Akrebi olarak da bilinen Tityus Serrulatus etken maddesinden erkeklerin harici kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Birçok erkek cinsel yaşamında penis boyunu kendine takıntı yapmakta ve partneri için penisini uzatmak istemektedir. Birçok bayanda aynı şekilde orgazm olmak için penis boyu olarak partnerinden kendini tatmin etmesini istemesi en doğal hakkıdır. Dünya genelinde erkek bakım ürünleri arasında en çok satılan ürün ise penis büyütücü krem ve penis büyütücü haplardır. Bunları ise penis büyütücü pompalar izlemektedir.

Erkeklerde cinsel organ büyüklüğünü birçok etken etkilemektedir. İlk sırada akla gelenler ise; genetik faktörler, hormonal etmenler ve çevresel faktörler olarak öne çıkmaktadır. Yaşanılan bölgedeki iklim dahi erkek penis boyutunu etkilemektedir. Peki ortalama penis boyu erkeklerde ne olmalıdır? sorusuna net cevap vermek mümkün değildir. Ancak yapılan bu konuda birçok araştırma bulunmaktadır. Ülkemizde yapılan  toplam 15.521 erkek üzerinde  2022 tarihli bir derlemeye göre, ortalama penis uzunluğu ereksiyon halinde 13.12 cm; dinlenme halinde ise 9.16 cm olarak tespit edilmiştir.

Penixl serum içeriğinde;

 • Tityus Serrulatus
 • Aqua,
 • Glycerin,
 • Phenoxyethanol,
 • Carbomer,
 • Triethanolamine,
 • Urea,
 • Mentha Piperita oil,
 • Tetrasodium Edta,
 • Natural Vitamin E (Tocopheryl Acetate),
 • Methyl Nicotine bulunmaktadır.

Erkek Penis Boyu Nasıl Büyür?

İlk sırada penis büyütme ameliyatı akla gelmektedir ancak ameliyat ile alınan netice maksimum 3 cm olarak gerçekleşmektedir. Penis ameliyatında  2 yöntem göze çarpmaktadır. Bunlardan birincisi yağ hücrelerinin penise enjekte edilmesiyle, ikincisi ise penis bağlarının salınımının askıya alınmasıyla gerçekleştirilir.

Penis büyütme ameliyatını sırasıyla;

 • Pelvik kas egzersizi
 • Egzersiz ve spor
 • Göbek yağını eritme gibi metotlar izlemektedir.

En çok etki ve sonuç alınan penis büyütme metodu ise penis büyütücü serumlardır. Serumlardan daha çok penis büyütücü kremler akla gelse de  etki ve memnuniyet oranı yüzde 60 daha fazladır. Çünkü penis serumları kremlere oranla vücut deri tabakasından daha kolay emilime sahiptir. Penis büyütücü kremlerin tamamında kullanım olarak masaj şartı var iken serum sayesinde kullanım daha rahat olmakta ve güçlü emilim sayesinde büyüme de 2 kata kadar daha artmaktadır.

Penixl Penis Büyütücü Nasıl Kullanılır?

Öncelikle ilk yapılması gereken işlem penis gözeneklerini açık hale getirmek olacaktır. Bu nedenle ıslak mendil ile penis güzelce temizlenmelidir. Bu şekilde gözenekler tamamen açılacak ve serumun daha hızlı bir şekilde emilimi sağlanacaktır.  Daha sonra serum kutusunun üzerinde yer alan pompaya 1 defa basılır ve çıkan serum avuç içinde tamamen yedirilinceye kadar penise uygulanır. Bu uygulamada net bir süre bulunmamaktadır. Nasıl ki ellerimiz çatladığı zaman krem sürüp yedirinceye kadar ellerimizi ovalıyorsak,  serumu da tamamen emilinceye kadar masaj yapılmalıdır.

Uygulama bittikten hemen sonra cinsel birliktelik tavsiye edilmemektedir. Serumun tamamen emilmesi için en az 15 dakika ilişkiye girmeden beklenmelidir. Bu sayede serumun geciktirici etkisi de başlamış  olacaktır. Bir diğer akıllara takılan soru ise, büyütücü serumu kullanıldıktan sonra penisin yıkanıp yıkanmayacağı hususudur. Krem zaten tamamen emilmiş olacağından dolayı yıkanıp yıkanmaması ile ilgili tercih tamamen kullanıcının elindedir. Yıkanmadığı zaman herhangi bir olumsuz durum olmayacağı gibi, yıkandığı zaman da da aynı sonuçlar olacaktır. Yıkamayı düşünenler ise en az yarım saat bekledikten sonra yıkayabilirler.

Kalıcı büyütücü krem-serum ne kadar büyütür?

Görülecek etki kişiden kişiye göre ve metabolizma hızlarına göre farklılık göstermektedir. Ancak 2286 erkek üzerinde yapılan çalışma sonucunda 3 ay sonunda minimum 5 cm uzama yanı sıra mevcut haline göre yüzde 30 kalınlaşma izlenmiştir. Penis uzaması ise maksimum etki 12 cm olarak tespit edilmiştir. Zaten vücudun yapısı itibariyle bölgede bulunan damarlar ereksiyon halindeyken maksimum 12 cm uzama olabilmektedir. Kısaca özetleyecek olursak erkeğin penisini 10 cm düşünelim. Penis büyütücü ürünü kullanan kişi 3 ay düzenli olarak en az penisi kalıcı olarak 15 ile 22 cm arasında değişecektir. Zaten erkekler ve bayanlar için 15 cm ve üzeri ideal boyutlardır. Ancak önemli olan husus hiç aksama olmadan düzenli olarak sabah akşam 3 ay kullanımdır.

Kampanyalı Penis Büyütücü Fiyatları

Öncelikle Penixl Serum Türkiye Sağlık Bakanlığı onaylı olup eczanelerde satışı yapılmaktadır. Penis büyütücü trendyol, hepsiburada gibi alışveriş platformlarında satışı yasaktır. Penis büyütücüler eczane ürünü olup ticaret sitelerinde yasaklanmıştır. Almış olduğunuz orjinal penis büyütücülerde barkod olmalıdır. Penis büyütücü haplara nazaran serumlar yan etkisi olmayıp kolayca kullanılabilmektedir. Hızlı şekilde sipariş vermek için www.penixlserum.com ziyaret edebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.  Kampanyalı penis büyütücü fiyatlarımız şu şekildedir;

1 kutu Penixl serum penis büyütücü                       169 TL

2 kutu Penixl serum penis büyütücü                       219 TL

3 kutu Penixl serum penis büyütücü                       269 TL

Yasal Uyarı: Bazı sosyal medya platformlarında yer alan evde penis büyütücü gibi aslı olmayan karışımlara itibar etmeyiniz. Cilt ve deri hastalıkları ile karşılaşabileceğinizi unutmayınız.

Penis Büyütücü Kullanıcı Yorumları

Şafak Ankara: 24 yaşındayım ve bu sene nişanlım ile evlenmek için düğün hazırlığına başladık. Normal olarak arayış içerisine girdim ve siteden 1 adet deneme amaçlı sipariş verdim. Penixl serum sayesinde 30 günde 6 cm uzama oldu gerçekten çok teşekkür ederim.

Selahattin Çankırı: İşin açıkçası penis büyütücü yorumlarında en çok ilgimi çeken marka penixl serum olmuştu. Merak ettiğimden dolayı üçlü setten 1 adet sipariş verdim kullanmaya başlayalı 3 gün oldu. Bakalım etkisini görecez artık. Hızlı ve gizli kargo için ayrıca teşekkür ederim.

Eda Edirne: Yazıp yazmama arasında çok kaldım ama etkisini görünce gerçekten yazmak istedim. Eşim ile yaklaşık 7 yıldır evliyiz ancak orgazm olamıyordum. Eşimin penis kalkık halde iken ortalama 13-14 cm ancak açıkçası ben zevk alamıyordum. 3 ay düzenli kullanması için eşime sürekli baskı yaptım. Sadece şunu söylemek istiyorum eskisinden çok daha mutluyuz.

Fatih Manisa: Ben internetten daha önce 2 defa sipariş verdim ve maalesef kandırıldım ya da bende etki göstermedi. İşin açıkçası çekinerek 1 kutu sadece isteyebildim ama çok pişmanım iade garantisi var da demişlerdi. Sadece 10 gün kullandım ve 2 cm şu ana kadar fark etti. 3 ay sonunu sabırsızlıkla bekliyorum.